Sırala: Fiyat ⌂ | m² ⌂ | İlan Sayısı: 0
İlan Sayısı: 0
İlan Başlığı
Oda
Fiyat
İl / İlçe

kocamustafapasasatilikdaire.com > Kocamustafapaşa Emlaklar > Satılık Dükkan

Satılık Dükkan konusunda size Paşa Emlak ilanlarını sunuyoruz.  Satılık Dükkanleri içinde en güzel fırsatlar en cazip fiyatlarla Paşa Emlak'ta karşınızda.  Satılık Dükkanlerini fiyatlarını ve detaylarını dikkatlice inceleyiniz. İstanbul'da emlak ilanları konusunda Paşa Emlak'ın ilan sayfasıyla emlak bulmak artık çok kolay.

İstanbul Satılık Dükkan Hakkında Herşey.

Satılık Dükkan Bakarken Dikkat Etmeniz Gerekenler.

Satılık Dükkan yatırımı için önemli 5 noktaya dikkat çekebiliriz. Fatih İlçesinde yüksek kira getirisi sunan dükkanlar yatırımcıların ilgi odağı haline geldi. Ancak ticari gayrimenkul yatırımı yaparken birçok önemli noktaya dikkat etmek gerekiyor. Ticari gayrimenkul yatırımının, hem kira getirisi sunması hem konuta göre kendini daha kısa sürede amorti etmesi sebebiyle daha avantajlı olduğunu bilmekteyiz. 

• Dükkanın konumu en önemli faktördür : 
Bir dükkan alırken dikkat edilecek en önemli husus dükkanın konumudur. Alınacak dükkanın gelişen, getirisi olan bir bölgede olması, nüfusunun yoğun ve yaya yolu üzerinde bulunması tercih edilmeli. 

• Dükkana yakın otopark önemlidir : 
Satılık dükkan alacaksanız, kolay erişilebilir, önünde kısa süreli araç park etme olanağı olması dikkate alınmalıdır. 
 

• Dükkanın Vitrini ve cephesi geniş olmalı: 
Satın alınacak dükkanda çok fazla sayıda sütun olması veya cephesinin dar olması kullanımı zorlaştırır. Bu tür ayrıntı reklam tabela sunumları için çok önemlidir.

• Ekstra alanlar ve giriş çıkışlar şart: 
Alınacak dükkan içinde baca olup olmamasından tutun bahçesinin olması, giriş çıkış sayısı gibi özelliklere sahip dükkanları daha yüksek bedelle kiraya vermek mümkündür. 

• Satılık Dükkanın Tapusu İncelenmelidir : 
Ticari Gayrimenkul yatırımlarında tapu kontrolü çok önemlidir. Tapuda gösterilen bağımsız bölüm sayısı, Dükkanın tapusu kat irtifakı veya kat mülkiyetli mi ? Dükkanın bodrumu veya depo alanları varsa bunlar dükkana mı ait ? Tüm bu faktörler incelenmeli. Bunların yanısıra bu ticari gayrimenkul hangi ruhsatları alabilir kimler kiralayabilir bilinmeli.

Yukarıda yazan tüm bu önemli konuları incelemek hem çok zordur hemde çok zamanınızı alır, bizim önerimiz bir Emlak Danışmanı aracı olmadan böyle bir yatırımı yapmayın. Emlak Danışmanları sizin yatırımlarınızı korur. 


Satılık Dükkan 5.005 3
ZayıfEn iyi 
Kocamustafapaşa Satılık Daire
Google+