Sırala: Fiyat ⌂ | m² ⌂ | İlan Sayısı: 0
İlan Sayısı: 0
İlan Başlığı
Oda
Fiyat
İl / İlçe

kocamustafapasasatilikdaire.com > Kocamustafapaşa Emlaklar > Satılık Arsa

Satılık Arsa konusunda size Paşa Emlak ilanlarını sunuyoruz.  Satılık Arsaleri içinde en güzel fırsatlar en cazip fiyatlarla Paşa Emlak'ta karşınızda.  Satılık Arsalerini fiyatlarını ve detaylarını dikkatlice inceleyiniz. İstanbul'da emlak ilanları konusunda Paşa Emlak'ın ilan sayfasıyla emlak bulmak artık çok kolay.

İstanbul Satılık Arsa Hakkında Herşey.

Satılık Arsa Bakarken Dikkat Etmeniz Gerekenler.

Satılık arsa bakmak oldukça uzun ve karmaşık bir iştir. Uzun yatırımlar ve birikimler sonucu arsa almaya karar veren bir kişi bazı hususlarda bilgi sahibi olması gerekir aksi durumda satın aldığı arsanın herhangi bir sebepten dolayı amacına uygun olarak kullanamamasıyla karşılaşılabilir. İşte Satılık Arsa bakarken dikkat edilmesi gerekenler;

• Arazi veya arsa almadan önce alınacak olan arsa hakkında gerekli makamlara başvurarak araştırma yapmak gerekir. Satılık arsalar hakkında bilgi almak için, Tapu Müdürlüğü, Kadastro Müdürlüğü ve İmar müdürlüklerine başvurabilirsiniz. Bir Emlak Danışmanı bunları sizin için kolayca ve kısa sürede yapar.

• En önemli noktalardan bir tanesi bahsi geçen satılık arsanın imar izni olup olmadığı araştırılmalıdır.

• Satın alınacak olan arsa hisseli arsa olabilir. Bu yönde araştırma yapılmalıdır ve eğer hisseli arsaysa tapu dairesine gidilerek tapunun kaç hissedardan oluştuğunu ve hissedarların hisse miktarlarını öğrenmek gerekir.

• Oluşacak riskleri en aza indirgemek için tapunun bağlı olduğu harita ve kadastro müdürlüğü kurumuna müracaatta bulunup arsanın yerinin belirlenmesi için harç yatırılmalıdır.

• Satılık arsa üzerinde ki takyidat durumunu Tapu Müdürlüklerinden araştırmalısınız.

 Yukarıdaki maddeleri tek başına yapmanız çok zordur, ona sorucam, şunu yapacam diyene kadar arsa başkasına satılır, fırsat elinizde kaçar. Oysa ki Bir Emlak Danışmanı bunları sizin için kolayca ve kısa sürede yapar. Doğru dürüst emlak büroları sizin hakkınızı korur, işinizi kolaylaştırır.

• Mümkün olduğunca ana yollara yakın arsalar tercih ediniz.

Yatırım amaçlı arsa almayı düşünüyorsanız, satılık arsanın civarında ayrıntılı bir araştırma yapınız. Eğer satılık arsa yakınında ulaşım, hastane, okul, alışveriş merkezi, üniversite vb gibi olumlu etkenler varsa bu sizin açınızdan harika bir yatırım olacaktır.

 
Big Emlak Gayrimenkul Danışmanları
Konu : Satılık Arsa
Lütfen yandaki butona basın iletişim formunu doldurun,
Danışmanlarımız sizi en kısa zamanda arayacaklardır. 
 Emlak Talep Formu

 

Satılık Arsa Satılık Arsa konusunda size uzman BigEmlak  danışmanı olarak tavsiyelerimiz var;

Yeni bir daire hayatta vereceğiniz kararlardan en önemlilerinden biridir. Daire alımı yaşamınız için en önemli, parasal olarak ta en yüksek yatırımdır. Bugün vereceğiniz doğru karar hem sizi ve ailenizi hem de ileride çocuklarınızın geleceğini etkiler. Onun için bu önemli kararda bir BigEmlak Uzmanı ’na danışmanız çok faydalıdır.

Satılık Arsa SahibindenBigEmlak Uzmanları uzun yıllar edindiği emlak ve gayrimenkul inceleme ve değerleme tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için elinden gelen her türlü imkanı kullanacağından ve sizin hakkınızı koruyacağından emin olabilirsiniz.

 Satılık Arsa Alacaklar İçin Verdiğimiz Hizmetler :

• Aradığınız emlak için hangi özellikte gayrimenkul alacaksanız onları sizinle ortak karar vererek bu doğrultuda araştırmalarımızı yapıyoruz.

• Aradığınız niteliklere uyan portföyleri, danışmanımızın portföyünü, BigEmlak veritabanı ve diğer veri tabanlarını tarayarak uygun niteliklerdeki emlakları ele alıyoruz.

• İnternet, gazete vb. iletişim kanallarında aradığınız niteliklere uygun olabilecek gayrimenkul ilanlarını sizlerin yerine takip ediyor ve size devamlı bu konuda tavsiyelerde bulunuyoruz.

• Aile yapınız ve çevrenizi inceleyerek size en uygun gayrimenkulün alınması için gayret gösteriyoruz.

• Size seçmeniz için sunulanlardan tercih ettiklerinizin tüm bilgilerini veriyor ve sunumları yapıyoruz.

Daire Villa Dublex emlakçı• Finansal olarak herhangi bir desteğe ihtiyacınız var ise bu desteğin sağlanması için gerekli kredi ve faiz araştırmalarını yapılıyoruz. Bütçenizi ve fiyat teklifinizi birlikte oluşturuyoruz ve satıcıyla iletişime geçerek, bire bir görüşmeler yaparak teklifimizi kendisine iletiyoruz.

• Alacağınız gayrimenkulü teknik olarak inceliyor ve depreme karşı dayanıklılığını araştırıyoruz.

• Gayrimenkulün inşaat aşamasında kullanılan malzemenin TSE standartlarına uyup uymadığını araştırıyoruz.

• Alacağınız gayrimenkul konusunda hem sizin hem aileniz için en doğru kararlar vermenizi sağlıyoruz.

• Size sahip olduğumuz imkanları daha detaylı göstermek ve sizleri tanımamız adına Talep Fomunu Doldurunuz.

Arama Noktaları : Satılık Arsa, Satılık, Daire, Daireler, Konut, Ev, Evler, Emlak, İstanbul


Satılık Arsa 3.755 4
ZayıfEn iyi 
Kocamustafapaşa Satılık Daire
Google+